msg life Slovakia » Pracovná ponuka » Project manager junior / senior s nemeckým jazykom – Bratislava

Project manager junior / senior s nemeckým jazykom – Bratislava

Ponúkame ti prácu na pozícii Project manager junior/senior s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude riadenie a koordinovanie pridelených projektov. Ako pracovník project managementu sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy

1600 € brutto

Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer / Živnosť

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk (B2)

Čo ti ponúkame

  • riadenie a koordinovanie pridelených projektov (plánovanie, realizácia, monitorovanie, controlling)
  • zostavovanie a koordináciu členov projektového tímu (priradenie individuálnych úloh a povinností)
  • riadenie zákazníckej a internej komunikácie, vytváranie reportov a vyhodnotení z riadenia projektu (rozsah projektu, rozpočet, termíny, plán, efektivita vynaložených nákladov za pridelené projekty a spokojnosť zákazníkov)
  • spoluprácu na tvorbe a zlepšovaní projektových procesov
  • možnosť prinášať inovatívne riešenia
  • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
  • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
  • dlhodobú spoluprácu

Máš skúsenosti s projektovým riadením a znalosti v oblasti informačných technológií?
Ak áno, pridaj sa do nášho tímu.

Čo od teba očakávame

  • veľmi dobré znalosti v MS Office
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
  • skúsenosti s projektovým riadením
  • skúsenosti v oblasti vývoja softvéru a orientácia v IT technológiách
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Popis pozície

Uchádzačom o prácu ponúkame v našich tímoch niekoľko pozícií. Každá z nich je iná, takže náplň pracovného dňa môže zahŕňať odlišné úlohy a výzvy. Čo budeš mať na starosti ty?

Náplň práce

Hľadáš odborné alebo technické výzvy a chceš naštartovať svoju kariéru v IT svete, pridaj sa do našich projektových tímov a pomôž im dodať čo najkvalitnejšie riešenia pre našich zákazníkov z oblasti poisťovníctva. Máš skúsenosti s projektovým riadením a znalosti v oblasti IT, obohať náš tím ako Asistent projektového manažéra alebo Junior project manager.

Pridaj sa k nám