msg life Slovakia » Pracovná ponuka » Konzultant / Tester SW aplikácií pre oblasť poisťovníctva s nemeckým jazykom – Žilina

Konzultant / Tester SW aplikácií pre oblasť poisťovníctva s nemeckým jazykom – Žilina

Ponúkame ti prácu na pozícii Konzultant/Tester SW aplikácií pre oblasť poisťovníctva s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude koordinovanie procesu testovania, príprava odborných funkčných a automatických testov a poskytovanie odbornej podpory kolegom a zákazníkom. Ako IT tester sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Miesto práce

Žilina

Základná zložka mzdy

1400 € brutto

Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer / Živnosť

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk (B2)

Čo ti ponúkame

Konzultant/Tester SW aplikácií pre oblasť poisťovníctva s nemeckým jazykom
  • samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
  • koordinovanie procesu testovania
  • samostatnú prípravu odborných funkčných testov
  • podporu a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
  • komunikáciu s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku ako aj s tými slovenskými
  • vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov
  • pracovné cesty do zahraničia
  • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
  • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
  • dlhodobú spoluprácu

Máš nemčinu v malíčku a baví ťa práca s počítačom?
Ak áno, pridaj sa do nášho tímu.

Čo od teba očakávame

  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
  • základy SQL a XML
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným informačným systémom je výhodou
  • chuť neustále sa vzdelávať
  • ochotu k pracovným cestám (zaškolovanie v Bratislave a v Nemecku)
  • samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Popis pozície

Uchádzačom o prácu ponúkame v našich tímoch niekoľko pozícií. Každá z nich je iná, takže náplň pracovného dňa môže zahŕňať odlišné úlohy a výzvy. Čo budeš mať na starosti ty?

Náplň práce

Hľadáš odbornú alebo technickú výzvu a chceš naštartovať svoju kariéru v IT svete? Ak sa chceš podieľať na vývoji našich produktov, zabezpečovať alebo dokonca zvyšovať ich kvalitu, pridaj sa k nám! Práca Konzultanta/Testera je zaujímavá a vyžaduje vysokú úroveň analytických schopností, komplexné myslenie, vytrvalosť a zmysel pre detail. Momentálne hľadáme ambicióznych Konzultantov/Testerov SW aplikácií alebo Špecialistov automatického testovania, ktorí by podporili náš tím.

Pridaj sa k nám