msg life Slovakia » Pracovná ponuka » IT tester študent s nemeckým jazykom – Bratislava

IT tester študent s nemeckým jazykom – Bratislava

Ponúkame ti prácu na pozícii IT tester s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude koordinovanie procesu testovania, príprava odborných funkčných a automatických testov. Ako IT tester sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy

7€/hod

Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Druh pracovného pomeru

Brigádnická dohoda

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk (C1)

Čo ti ponúkame

IT tester študent s nemeckým jazykom
  • zodpovednosť za vytváranie, spúšťanie a analýzu manuálnych odborných testov
  • optimalizáciu testov podľa najnovších trendov
  • vyhodnocovanie výsledkov testovania a následne reportovanie nájdených chýb developerom na opravu
  • vytváranie technickej dokumentácie
  • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
  • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast

Chcel by si pracovať v oblasti IT a máš záujem získať nové skúsenosti?
Ak áno, pridaj sa do nášho tímu.

Čo od teba očakávame

  • veľmi dobré znalosti v MS Office
  • komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
  • študent vysokej školy
  • schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť

Popis pozície

Uchádzačom o prácu ponúkame v našich tímoch niekoľko pozícií. Každá z nich je iná, takže náplň pracovného dňa môže zahŕňať odlišné úlohy a výzvy. Čo budeš mať na starosti ty?

Náplň práce

Hľadáš odbornú alebo technickú výzvu a chceš naštartovať svoju kariéru v IT svete? Ak sa chceš podieľať na vývoji našich produktov, zabezpečovať alebo dokonca zvyšovať ich kvalitu, pridaj sa k nám! Práca Konzultanta/Testera je zaujímavá a vyžaduje vysokú úroveň analytických schopností, komplexné myslenie, vytrvalosť a zmysel pre detail. Momentálne hľadáme ambicióznych Konzultantov/Testerov SW aplikácií alebo Špecialistov automatického testovania, ktorí by podporili náš tím.

Pridaj sa k nám