msg life Slovakia » Pracovná ponuka » Integračný architekt pre oblasť neživotného poistenia s nemeckým jazykom – Košice

Integračný architekt pre oblasť neživotného poistenia s nemeckým jazykom – Košice

Ponúkame ti prácu na pozícii Integračný architekt pre oblasť neživotného poistenia s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude zodpovednosť za technickú – architektonickú oblasť pri vedení projektov a následne podpora pri integrácií msg. Insurance Suite u zákazníka. Ako Architekt sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Miesto práce

Košice

Základná zložka mzdy

2300 € brutto

Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer / Živnosť

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk (B2)

Čo ti ponúkame

Integračný architekt pre oblasť neživotného poistenia
  • máš predchádzajúce skúsenosti na pozícií integračného architekta, ale počas svojho pracovného života si sa nestretol s oblasťou poisťovníctva, nevadí všetko potrebné sa naučíš u nás
  • budeš zodpovedať za technickú – architektonickú oblasť pri vedení projektov a následne podpora pri integrácií msg. Insurance Suite u zákazníka
  • po zaškolení sa začneš zaoberať analýzou a poskytovaním poradenstva našim zákazníkom v oblasti architektúry IT
  • staneš sa podporou tímu vývojárov, budeš pracovať na participácií pri tvorbe strategickej architektúry a a vývoja produktov (framework, tools)
  • staneš sa prínosným členom nášho tímu pri návrhu technologických štandardov a zabezpečovaní ich realizácie

Pracoval/a si už ako integračný architekt a máš záujem si rozšíriť svoj obzor?
Ak áno, pridaj sa do nášho tímu.

Čo od teba očakávame

  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v danej oblasti
  • pracovné skúsenosti na podobnej pozícií
  • komunikačné schopnosti v nemeckom  jazyku
  • prehľad v IT, najmä so zameraním na vývoj systémov
  • skúsenosti s programovacím jazykom Java EE (napr. Spring, Maven, Jenkins, ApplicationServer)
  • dobrú znalosť integračnej platformy (napr. SOA, ESB)
  • ideálne certifikácia v oblasti softvérovej architektúry (napr. iSAQB)
  • schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť

Popis pozície

Uchádzačom o prácu ponúkame v našich tímoch niekoľko pozícií. Každá z nich je iná, takže náplň pracovného dňa môže zahŕňať odlišné úlohy a výzvy. Čo budeš mať na starosti ty?

Náplň práce

Dokážeš sa nadchnúť náročnými výzvami a rád hľadáš ich kreatívne riešenia, si vítanou posilou pre náš tím na pozíciu Integrátor pre oblasť poisťovníctva. Tvojou úlohou je zabezpečenie integrácie jednotlivých komponentov, pravidelný build, ako aj automatizácia procesu inštalácie systému pre správu poistných zmlúv.

Pridaj sa k nám