28

Prinášame inovácie v poisťovníctve

Prinášame inovácie v poisťovníctve

msg life SlovakiaO spoločnosti

O nás

1

Sme špecialisti na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty. Radi riešime problémy, myslíme inovatívne, preberáme zodpovednosť a pracujeme spoľahlivo.

2

Sme msg life Slovakia, dcérska spoločnosť nemeckej skupiny msg life Gruppe. Už viac ako 20 rokov spolu s našimi medzinárodnými partnermi vyvíjame moderné softvérové riešenia, v ktorých jedinečne spájame strategické poradenstvo a odborné IT know-how.

3

Sme hrdí, že našim zamestnancom môžeme ponúknuť stabilitu, zaručené benefity a modernú, otvorenú firemnú kultúru. Náš silný tím tvorí viac ako 190 zamestnancov v Bratislave, Žiline a v Košiciach.

S kým budeš
pracovať?

Čo ti ponúkame?

Spoločne pracujeme, spoločne riešime problémy, otvorene diskutujeme a máme radi nové výzvy. Vzájomne si pomáhame, máme moderné kancelárie i spoločenské miestnosti a ponúkame exkluzívne výhody. Je to presne to, čo hľadáš? Ak áno, pripoj sa k nášmu tímu!

img img

Prijemné pracovné
prostredie

U nás si ľudí ceníme. Vzájomná úcta, otvorená a priateľská komunikácia je pre nás veľmi dôležitá.

img img

Priamy
kontakt

Budeš mať možnosť spolupracovať s našimi zákazníkmi, ktorými sú hlavne nemecké spoločnosti.

img img

Ďalšie
vzdelávanie

Internými školeniami, koučingom i externými kurzami podporíme tvoj odborný a osobnostný rast.

img img

Bohatý zamestnanecký
program

V msg life Slovakia môžeš využívať atraktívny benefitný program, ktorý podporuje telo i ducha.

Naše hodnoty

Náš štýl práce je založený na dlhodobých, partnerských a férových vzťahoch a tiež na kultúre otvorenej komunikácie. Veríme, že základom nášho úspechu sú ľudia. Vieme, že majú svoje potreby, želania a hranice, preto ich podporujeme, rešpektujeme a vytvárame priestor na ich sebarealizáciu.

Naša misia

Budúcnosť závisí od toho, čo urobíme dnes. Robíme všetko preto, aby naše špičkové inovatívne riešenia v rýchlo sa meniacom digitálnom svete zabezpečili našim klientom výhodu pred konkurenciou a boli zárukou ich úspechu. Nezabúdame však pritom ani na to, že naši zamestnanci sú u nás na prvom mieste. Pretože MY sme jeden TÍM.

Naše ciele

Vedomosti sú našim najväčším bohatstvom. Naše know-how nás robí tým, čím sme: softvérovými špecialistami v oblasti poisťovníctva. Staráme sa o kontinuálne vzdelávanie našich zamestnancov a podporujeme ich na ceste za hlbším poznaním a odbornosťou. Vieme, že investícia do vzdelávania a ľudských zdrojov je tým najlepším prostriedkom na dosiahnutie úspechov našej spoločnosti.Chceme, aby sa naši zamestnanci sústredili na podstatné veci vo svojej kariére. Preto im vytvárame čo najlepšie podmienky na prácu, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromným životom, ponúkame možnosti na športové vyžitie a žijeme tímovými stretnutiami. Snažíme sa o to, aby sme našim pracovným prostredím a atmosférou motivovali a povzbudzovali zamestnancov k výnimočným výkonom.

História spoločnosti

Preberáme
zodpovednosť
za trvalú
udržateľnosť

msg life Slovakia v číslach

20

rokov stability

200

zamestnancov

3

pobočky

14

produktov

Naši zákazníci

Aegon

AXA Deutschland

Basler

Canada Life

DEVK

ERGO Group

Frende

Generali

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

GVV Kommunal

Helvetia Rakúsko

HUK

Interrisk Lebensversicherungs AG

KVBbg

Merkur Versicherung AG

Mobiliar

Nationale suisse

NÜRNBERGER

Öffentliche Versicherung Braunschweig

Polskie Towarzystwo Reasekuracji S.A.

Provinzial Rheinland

R+V Luxemburg

SIGNAL IDUNA

Sparkassen Versicherung

SwissLife

Uniqa Rakúsko

Verka

Vienna Insurance Group Rakúsko

Viridium

VPV Versicherungen

Württembergische Lebensversicherung AG

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách