23
msg life SlovakiaPracovná ponukaUX/UI vývojár – Digital Solutions

UX/UI vývojár – Digital Solutions

Ponúkame ti prácu na pozícii UX/UI developer – Digital Solutions s nemeckým alebo anglickým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude dizajn a vývoj inovatívnych riešení. Táto pozícia je vhodná pre kandidátov so skúsenosťami.

Ako UX/UI programátor sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš sa podieľať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Pracovať ako frontend developer na tejto pozícii je možné aj formou Home Office s tým, že si občas zájdeš aj do našej kancelárie.

Pracovná ponuka už nie je aktívna

Vyžiadaj si zasielanie pracovných ponúk e‑mailom

Vybrané pracovné ponuky

Zaujímavé projekty, inovatívne témy, atraktívne benefity a skutočný tímový duch. Vyber si niektorú z pracovných ponúk a profituj zo štedrých benefitov a možností ďalšieho vzdelávania.

Home Office

2 000 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer
Skrátený úväzok
Živnosť

Nemecký alebo Anglický jazyk (B2)

V tíme msg life Slovakia budeš mať možnosť podieľať sa na vývoji produktov pre lídrov v oblasti poisťovníctva. Očakávame od teba predovšetkým implementáciu digitálnych servisov pre poisťovníctvo. Súčasťou tvojej práce bude aj úzka spolupráca s product ownermi a vývojármi. UX/UI developer a dizajnér, ktorého hľadáme musí mať predovšetkým znalosti dizajnových štandardov a tiež určité osobnostné predpoklady.

Mal by si mať praktické skúsenosti so softvérovými nástrojmi a metódami navrhovania UX/UI. Očakávame skúsenosti s používaním frontend technológií a programovacích jazykov ako Angular, HTML, CSS a ďalších. Samozrejmosťou je, že výsledky práce a výstupy vieš vysvetliť a odprezentovať. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív. Pobočky máme v mestách Bratislava, Žilina a Košice.

Čo ťa u nás čaká

 • Implementácia digitálnych servisov pre poisťovníctvo založených na cloude.
 • Návrh dizajnu používateľského rozhrania a prototypov: návrh a vývoj inovatívnych riešení počnúc fázou konceptu a konzultáciou s našimi zákazníkmi cez wireframing, prototypovanie, implementáciu až po poskytovanie týchto riešení.
 • Tvorba informačných architektúr, wireframov/mockups a interaktívnych prototypov.
 • Implementácia kvalitatívnych a kvantitatívnych user-research metód (interviews, A/B testy, usability-testy atď.).
 • Zohľadnenie súčasných interakčných vzorov, správania používateľov, technických možností a trendov.
 • Úzka spolupráca s product ownermi a vývojármi v agilnom prostredí.
 • Dynamický tím s otvorenými a ochotnými kolegami.
Ponuka práce na Home Office UX/UI Frontend Developer

Čo od teba očakávame

 • Praktické skúsenosti so softvérovými nástrojmi a metódami navrhovania UX/UI (návrh používateľského rozhrania, vytváranie prototypov, Adobe Creative Cloud).
 • Skúsenosti s používaním frontend technológií a programovacích jazykov (Angular od verzie 8, HTML/JS/CSS, REST Services).
 • Znalosti dizajnových štandardov, navrhovanie a implementácie tém HCI.
 • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 • Rýchle pochopenie, iniciatívnosť a schopnosť pracovať v tíme.
 • Ochotu zúčastniť sa občasných pracovných ciest.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám