23
msg life SlovakiaPracovná ponukaUX/UI vývojár – Digital Solutions – Full Remote

UX/UI vývojár – Digital Solutions – Full Remote

Ponúkame ti prácu na pozícii UX/UI developer – Digital Solutions s nemeckým alebo anglickým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude dizajn a vývoj inovatívnych riešení. Táto pozícia je vhodná pre kandidátov so skúsenosťami s vývojom frontend aplikácií.

Ako UX/UI programátor sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Navyše, nikam nebudeš musieť chodiť, tvoja práca bude externe formou Full Remote.

Pracovná ponuka už nie je aktívna

Vyžiadaj si zasielanie pracovných ponúk e‑mailom

Vybrané pracovné ponuky

Zaujímavé projekty, inovatívne témy, atraktívne benefity a skutočný tímový duch. Vyber si niektorú z pracovných ponúk a profituj zo štedrých benefitov a možností ďalšieho vzdelávania.

Full Remote

2 000 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer
Skrátený úväzok
Živnosť

Nemecký alebo Anglický jazyk (B2)

V tíme msg life Slovakia budeš mať možnosť podieľať sa na vývoji produktov pre lídrov v oblasti poisťovníctva. Očakávame od teba predovšetkým implementáciu digitálnych servisov pre poisťovníctvo. Súčasťou tvojej práce bude aj úzka spolupráca s ownermi a vývojármi. UX/UI developer a dizajnér, ktorého hľadáme, musí mať predovšetkým znalosti dizajnových štandardov a tiež určité osobnostné predpoklady.

Mal by si mať praktické skúsenosti so softvérovými nástrojmi a metódami navrhovania UX/UI. Očakávame skúsenosti s používaním frontend technológií a programovacích jazykov ako Angular, HTML, CSS a ďalších. Samozrejmosťou je, že výsledky práce a výstupy vieš vysvetliť a odprezentovať. Pre externú spoluprácu hľadáme človeka so seniornými skúsenosťami. Pracovná pozícia UX/UI vývojára v msg life Slovakia je vhodná pre tých, ktorí hľadajú stabilné pracovné miesto a prácu v medzinárodnom tíme.

Čo ťa u nás čaká

 • Implementácia digitálnych servisov pre poisťovníctvo založených na cloude.
 • Návrh dizajnu používateľského rozhrania a prototypov: návrh a vývoj inovatívnych riešení počnúc fázou konceptu a konzultáciou s našimi zákazníkmi cez wireframing, prototypovanie, implementáciu až po poskytovanie týchto riešení.
 • Tvorba informačných architektúr, wireframov/mockups a interaktívnych prototypov.
 • Implementácia kvalitatívnych a kvantitatívnych user-research metód (interviews, A/B testy, usability-testy atď.).
 • Zohľadnenie súčasných interakčných vzorov, správania používateľov, technických možností a trendov.
 • Úzka spolupráca s product ownermi a vývojármi v agilnom prostredí.
 • Dynamický tím s otvorenými a ochotnými kolegami.
Práca UX/UI Frontend Developer Full Remote

Čo od teba očakávame

 • Praktické skúsenosti so softvérovými nástrojmi a metódami navrhovania UX/UI (návrh používateľského rozhrania, vytváranie prototypov, Adobe Creative Cloud).
 • Skúsenosti s používaním frontend technológií a programovacích jazykov (Angular od verzie 8, HTML/JS/CSS, REST Services).
 • Znalosti dizajnových štandardov, navrhovanie a implementácie tém HCI.
 • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 • Rýchle pochopenie, iniciatívnosť a schopnosť pracovať v tíme.
 • Ochotu zúčastniť sa občasných pracovných ciest.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám