msg life Slovakia » Pracovná ponuka » Talent s nemeckým jazykom

Talent s nemeckým jazykom

Ovládaš nemecký jazyk a vyznáš sa v IT svete? Hľadáme zaujímavých ľudí, ktorí majú bystrú myseľ a dobré nápady. Pridaj sa k nám. Môžeš si vybrať zo širokého spektra úloh: od analýz zákazníckych požiadaviek, cez vývoj softvéru, až k riadeniu projektov a k zvyšovaniu kvality našich produktov. Pošli nám svoj životopis, napíš v čom si výnimočný/á a presvedč nás, že ťa potrebujeme. Možno vymyslíme ponuku šitú priamo na teba, alebo ťa zaradíme do našej databázy a v prípade, že otvoríme novú pozíciu, dozvieš sa o tom medzi prvými.

Miesto práce

Bratislava / Žilina / Košice

Základná zložka mzdy

Dohodou

Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer / Živnosť

Jazykové požiadavky

Nemecký a/alebo anglický jazyk

Čo ti ponúkame

Talent s nemeckým jazykom.
  • príjemnú pracovnú atmosféru v priateľskom kolektíve.
  • zaškoľovací proces, ktorí ťa uvedie do problematiky a dôkladne pripraví na prácu v msg life.
  • rôznorodú pracovnú náplň v závislosti od pracovnej pozície.
  • možnosť pracovných ciest alebo nasadenia práce u klienta v Nemecku.
  • férové platové ohodnotenie na základe tvojich skúseností.

Ovládaš nemecký jazyk a svet IT ti nie je cudzí?
Ak áno, pridaj sa do nášho tímu.

Čo od teba očakávame

  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti poisťovníctva, matematiky alebo príbuzných odboroch.
  • záujem o oblasť neživotného poistenia, vítaná je prax v poisťovníctve alebo predchádzajúce skúsenosti s testovaním softvéru.
  • komunikačné schopnosti v nemeckom a/alebo anglickom jazyku.
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť a presnosť.

Pridaj sa k nám