23
msg life SlovakiaPracovná ponukaTalent s nemeckým jazykom

Talent s nemeckým jazykom

Ovládaš nemecký jazyk a vyznáš sa v IT svete? Hľadáme zaujímavých ľudí, ktorí majú bystrú myseľ a dobré nápady. Pridaj sa k nám. Môžeš si vybrať zo širokého spektra úloh: od analýz zákazníckych požiadaviek, cez vývoj softvéru, až po riadenie projektov a zvyšovanie kvality našich produktov.

Pošli nám svoj životopis, napíš v čom si výnimočný a presvedč nás, že ťa potrebujeme. Možno vymyslíme ponuku šitú priamo na teba, alebo ťa zaradíme do našej databázy a v prípade, že otvoríme novú pozíciu, dozvieš sa o tom medzi prvými. Pracovať budeš formou Home Office a občas si zájdeš aj do našej kancelárie.

Home Office

Plat dohodouKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer
Živnosť

Nemecký jazyk

Ak hľadáš zaujímavú prácu a možnosť podieľať sa na projektoch medzinárodnej spoločnosti, pridaj sa k nám do msg life Slovakia. Na pozícii IT talent môžeš odštartovať svoju kariéru vo svete IT a získať zaujímavú prácu. Pri každodennej komunikácii budeš u nás potrebovať nemčinu. Pracovná ponuka je ideálna aj pre študentov technických odborov, ktorí sa stretli s programovaním alebo matematikou a chceli by sa v tom zdokonaliť.

Ideálny kandidát na nového člena nášho tímu musí mať aj silné analytické myslenie a záujem o oblasť neživotného poistenia. Veľkou výhodou je prax v poisťovníctve alebo predchádzajúca skúsenosť s testovaním softvéru. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív. Pobočky máme v mestách Bratislava, Žilina a Košice.

Čo ťa u nás čaká

  • Príjemná pracovná atmosféra v priateľskom kolektíve.
  • Zaškoľovací proces, ktorý ťa uvedie do problematiky a dôkladne pripraví na prácu v msg life Slovakia.
  • Rôznorodá pracovná náplň v závislosti od pracovnej pozície.
  • Možnosť pracovných ciest alebo nasadenia práce u klienta v Nemecku.
  • Férové platové ohodnotenie na základe tvojich skúseností.
Pracovná ponuka IT talent s nemčinou formou Home Office

Čo od teba očakávame

  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti poisťovníctva, matematiky alebo príbuzných odboroch.
  • Záujem o oblasť neživotného poistenia, vítané sú prax v poisťovníctve alebo predchádzajúce skúsenosti s testovaním softvéru.
  • Komunikačné schopnosti v nemeckom a/alebo anglickom jazyku.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť a presnosť.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám