23
msg life SlovakiaPracovná ponukaŠpecialista IT tester pre neživotné poistenie

Špecialista IT tester pre neživotné poistenie

Ponúkame ti prácu na pozícii Špecialista IT tester pre oblasť neživotného poistenia s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude testovanie softvéru a poradenstvo pre našich zákazníkov, automatizácii v rámci testovania a poskytovaní softvérových rozšíreniach.

Ako IT tester pri vývoji softvéru sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš sa podieľať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Pracovať budeš na Home Office a občas si zájdeš aj do našej kancelárie. Pracovná pozícia testera v msg life Slovakia je vhodná pre tých, ktorí hľadajú stabilné pracovné miesto a prácu na medzinárodných projektoch.

Pracovná ponuka už nie je aktívna

Vyžiadaj si zasielanie pracovných ponúk e‑mailom

Vybrané pracovné ponuky

Zaujímavé projekty, inovatívne témy, atraktívne benefity a skutočný tímový duch. Vyber si niektorú z pracovných ponúk a profituj zo štedrých benefitov a možností ďalšieho vzdelávania.

Home Office

1 500 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer/Živnosť

Nemecký jazyk (B2)

V msg life Slovakia hľadáme nového člena tímu, ktorý nám bude pomáhať vyvíjať aplikácie pre lídrov v oblasti poisťovníctva. Na pozícii IT testera od teba očakávame, že sa budeš podieľať na softvérových rozšíreniach pri vývoji softvéru. Nevadí nám, ak nemáš dlhoročné skúsenosti, všetko potrebné ťa naučíme.

Požadujeme však od teba prax v poisťovníctve, znalosti v oblasti automatizácie testovania a testovacích nástrojov, ako aj znalosť SQL a ovládanie nemeckého jazyka na dobrej úrovni. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás najdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív. Pobočky máme v mestách Bratislava, Žilina a Košice.

Čo ťa u nás čaká

 • Zaškolenie – nevadí nám, ak nemáš dlhoročné predchádzajúce skúsenosti s testovaním, všetko potrebné ťa naučíme.
 • Praktické informácie – dozvieš sa ako sa u nás testuje softvér, vykonáva sa testovanie a definujú sa testovacie scenáre.
 • Možnosť podieľať sa po zaškolení na softvérových rozšíreniach.
 • Možnosť poskytovať odborné poradenstvo pre našich zákazníkov.
 • Časovo obmedzené nasadenie na projekte u klienta v nemecky hovoriacej krajine.
Pracovná ponuka Špecialista/IT tester s nemčinou formou Home Office

Čo od teba očakávame

 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti poisťovníctva alebo v príbuzných odboroch.
 • Znalosti v oblasti neživotného poistenia, požadovaná je prax v poisťovníctve.
 • Komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku.
 • Znalosti v oblasti automatizácie testovania a testovacích nástrojov.
 • Znalosť SQL.
 • Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike.
 • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám