msg life Slovakia » Pracovná ponuka » Java software developer pre oblasť poistnej matematiky s nemeckým alebo anglickým jazykom – Košice

Java software developer pre oblasť poistnej matematiky s nemeckým alebo anglickým jazykom – Košice

Ponúkame ti prácu na pozícii Software developer pre oblasť poistnej matematiky s nemeckým alebo anglickým jazykom v spoločnosti msg life Slovakia. Tvojou hlavnou náplňou práce bude návrh a implementácia poistno-matematických aplikačných riešení pre software životného poistenia.  Ako programátor sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najstabilnejších projektov.

Miesto práce

Košice

Základná zložka mzdy

1900 € brutto

Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer / Živnosť

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk (B2) alebo Anglický jazyk (B2)

Čo ti ponúkame

Ponuka práce Java softvérový developer
  • vývoj softvérových riešení pre oblasť životného poistenia pre zákazníkov materskej spoločnosti v Nemecku
  • návrh, odbornú analýzu, špecifikáciu a implementáciu nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softvérového systému v oblasti poistnej matematiky ako aj
  • údržbu jeho existujúcej funkcionality
  • návrh zodpovedajúcich matematických testov
  • spoluprácu s našimi zákazníkmi pri návrhu zákaznícky špecifických požiadaviek
  • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
  • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
  • dlhodobú spoluprácu

Chceš sa podieľať na vývoji softvérových riešení a máš rád matematiku?
Ak áno, pridaj sa do nášho tímu.

Aktuálna pracovná pozícia Java software developer

Čo od teba očakávame

  • skúsenosti s programovaním v jazyku Java
  • komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku
  • skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových systémov v oblasti životného poistenia sú vítané
  • znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii aktuára alebo poistného matematika sú výhodou
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematika, informatika alebo príbuzných odborov
  • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Popis pozície

Uchádzačom o prácu ponúkame v našich tímoch niekoľko pozícií. Každá z nich je iná, takže náplň pracovného dňa môže zahŕňať odlišné úlohy a výzvy. Čo budeš mať na starosti ty?

Náplň práce

Dokážeš sa, na základe znalostí poistno-matematických produktov životného poistenia, stať súčasťou vývoja systému zobrazujúceho komplexný prehľad portfólia poisťovacej spoločnosti a následne využiť svoje poznatky na prenos komplexných poistných portfólií z pôvodných systémov zákazníka do prostredia nového systému dodávaného našou spoločnosťou? Činnosť špecialistu pre oblasť migrácie charakterizuje predovšetkým interdisciplinárny pohľad na koncepcie a implementácie zasahujúci nielen migráciu, ale aj všetky odborné témy a systémové komponenty poisťovníctva.

Náplň práce

Pridaj sa k nám