23
msg life SlovakiaPracovná ponukaJava developer poistná matematika – Full Remote

Java developer poistná matematika – Full Remote

Ponúkame ti prácu na pozícii Software developer pre oblasť poistnej matematiky s nemeckým alebo anglickým jazykom v spoločnosti msg life Slovakia. Tvojou hlavnou náplňou práce bude návrh a implementácia poistno-matematických aplikačných riešení pre softvér životného poistenia.

Ako programátor sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš sa podieľať na jednom z našich najstabilnejších projektov. Navyše nikam nebudeš musieť chodiť, tvoja práca bude formou Full Remote. Očakávame preto od teba, že budeš dostatočne flexibilný, komunikatívny a zároveň dobrý tímový hráč. Ponúkame ti za to dlhodobú spoluprácu na zaujímavých projektoch.

Pracovná ponuka už nie je aktívna

Vyžiadaj si zasielanie pracovných ponúk e‑mailom

Vybrané pracovné ponuky

Zaujímavé projekty, inovatívne témy, atraktívne benefity a skutočný tímový duch. Vyber si niektorú z pracovných ponúk a profituj zo štedrých benefitov a možností ďalšieho vzdelávania.

Full Remote

1 900 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer/Živnosť

Nemecký alebo Anglický jazyk (B2)

Do nášho tímu aktuálne hľadáme Java developera pre oblasť poistnej matematiky na Full Remote, ktorý bude mať možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch spoločnosti msg life Slovakia. Tvojou primárnou úlohou bude implementácia nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softvérového systému.

Vítané sú preto predchádzajúce skúsenosti alebo prax na pozícii poistného matematika. Ideálny kandidát na softvérového developera pre oblasť poistnej matematiky by mal mať aj osobnostné predpoklady ako samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme. Táto pozícia je vhodná pre seniorného vývojára so skúsenosťami.

Čo ťa u nás čaká

 • Vývoj softvérových riešení pre oblasť životného poistenia pre zákazníkov materskej spoločnosti v Nemecku.
 • Návrh, odborná analýza, špecifikácia a implementácia nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softvérového systému v oblasti poistnej matematiky, ako aj údržba jeho existujúcej funkcionality.
 • Návrh zodpovedajúcich matematických testov.
 • Spolupráca s našimi zákazníkmi a riešenie ich špecifických požiadaviek.
 • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére.
 • Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
 • Dlhodobá spolupráca.
Ponuka práce Java softvérový developer

Čo od teba očakávame

 • Skúsenosti s programovaním v jazyku Java.
 • Komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 • Skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových systémov v oblasti životného poistenia – sú vítané.
 • Znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii aktuára alebo poistného matematika – sú výhodou.
 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematika, informatika alebo príbuzných odborov.
 • Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám