23
msg life SlovakiaPracovná ponukaJava developer – softvérový inžinier v odbore poistná matematika

Java developer – softvérový inžinier v odbore poistná matematika

Ponúkame ti prácu na pozícii Java developer pre oblasť poistnej matematiky s nemeckým alebo anglickým jazykom v spoločnosti msg life Slovakia. Tvojou hlavnou náplňou práce bude návrh a implementácia poistno-matematických aplikačných riešení pre softvér životného poistenia.

Ako programátor sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš sa podieľať na jednom z našich najstabilnejších projektov. Pracovať budeš na Home Office a občas si zájdeš aj do našej kancelárie. Pracovná pozícia je vhodná pre tých, ktorí hľadajú stabilné pracovné miesto a prácu na medzinárodných projektoch.

Pracovná ponuka už nie je aktívna

Vyžiadaj si zasielanie pracovných ponúk e‑mailom

Vybrané pracovné ponuky

Zaujímavé projekty, inovatívne témy, atraktívne benefity a skutočný tímový duch. Vyber si niektorú z pracovných ponúk a profituj zo štedrých benefitov a možností ďalšieho vzdelávania.

Home Office

1 900 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer/Živnosť

Nemecký alebo Anglický jazyk (B2)

Aktuálne hľadáme pre náš tím developera pre oblasť poistnej matematiky, ktorý bude mať možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch spoločnosti msg life Slovakia. Tvojou primárnou úlohou bude implementácia nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softvérového systému.

Vítané sú preto predchádzajúce skúsenosti alebo prax na pozícii poistného matematika. Ideálny kandidát na softvérového developera pre oblasť poistnej matematiky by mal mať aj osobnostné predpoklady ako samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme. Pozícia je vhodná pre senior programátora so skúsenosťami v programovacom jazyku Java. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív.

Čo ťa u nás čaká

 • Vývoj softvérových riešení pre oblasť životného poistenia pre zákazníkov materskej spoločnosti v Nemecku.
 • Návrh, odborná analýza, špecifikácia a implementácia nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softvérového systému v oblasti poistnej matematiky, ako aj údržba jeho existujúcej funkcionality.
 • Návrh zodpovedajúcich matematických testov.
 • Spolupráca s našimi zákazníkmi a riešenie ich špecifických požiadaviek.
 • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére.
 • Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
 • Dlhodobá spolupráca.
Ponuka práce Java softvérový developer

Čo od teba očakávame

 • Skúsenosti s programovaním v jazyku Java.
 • Komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 • Skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových systémov v oblasti životného poistenia – sú vítané.
 • Znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii aktuára alebo poistného matematika – sú výhodou.
 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematika, informatika alebo príbuzných odborov.
 • Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám