23
msg life SlovakiaPracovná ponukaIntegračný architekt

Integračný architekt

Ponúkame ti prácu na pozícii Integračný architekt pre oblasť neživotného poistenia s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude zodpovednosť za technicko-architektonickú oblasť pri vedení projektov a následné poskytovanie podpory pri integrácii msg.Insurance Suite u zákazníka. Ako architekt sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Tvojím hlavným pracoviskom bude Home Office a občas si zájdeš aj do našej kancelárie. Pracovná pozícia Integračného architekta je vhodná aj pre tých, ktorí sa doteraz nestretli s tematikou poisťovníctva a majú chuť pracovať na svojom rozvoji. Na tejto pozícii je dôležitý nemecký jazyk

Home Office

2 300 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer
Skrátený úväzok
Živnosť

Nemecký jazyk (B2)

Ak sa chceš stať súčasťou tímu msg life Slovakia a podieľať sa na vývoji produktov pre lídrov v oblasti poisťovníctva, si ideálnym kandidátom, ktorý by mal zareagovať na túto pracovnú ponuku. Práca integračného architekta si vyžaduje skúsenosti s programovacím jazykom Java EE aj určité osobnostné predpoklady ako zmysel pre tímovú spoluprácu a logické a analytické myslenie.

Ako architekt pre vývoj softvéru budeš spolupracovať v tíme s vývojármi. Súčasťou práce bude návrh strategickej architektúry a vývoj produktov spoločnosti. Ideálny kandidát by mal mať certifikáciu v oblasti softvérovej architektúry a relevantné skúsenosti. Hľadáme zodpovedných a samostatných IT architektov, ktorí budú rásť spoločne s nami. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív. Pobočky máme v mestách Bratislava, Žilina a Košice.

Čo ťa u nás čaká

 • Zaškolenie – ak máš predchádzajúce skúsenosti na pozícii integračného architekta, ale počas svojho pracovného života si sa nestretol s oblasťou poisťovníctva, všetko potrebné sa naučíš u nás.
 • Zodpovednosť za technicko-architektonickú oblasť pri vedení projektov a následné vykonávanie podpory pri integrácii msg.Insurance Suite u zákazníka.
 • Analýzy a poskytovanie poradenstva našim zákazníkom v oblasti architektúry IT.
 • Možnosť stať sa podporou tímu vývojárov, participáciu na tvorbe strategickej architektúry a vývoja produktov (framework, tools).
 • Možnosť stať sa prínosným členom nášho tímu pri návrhu technologických štandardov a zabezpečovaní ich realizácie.
Práca Integration Architect - Software Engineer na Home Office

Čo od teba očakávame

 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v danej oblasti.
 • Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii.
 • Komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku.
 • Prehľad v IT, najmä v oblasti vývoja systémov.
 • Skúsenosti s programovacím jazykom Java EE (napr. Spring, Maven, Jenkins, Application Server).
 • Dobrú znalosť integračnej platformy (napr. SOA, ESB).
 • V ideálnom prípade certifikáciu v oblasti softvérovej architektúry (napr. iSAQB).
 • Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike.
 • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám