23
msg life SlovakiaPracovná ponukaBusiness IT konzultant

Business IT konzultant

Ponúkame ti prácu na pozícii Business consultant s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude samostatné vykonávanie analýz, vývoj konceptu a testovanie softvéru. Ako Business consultant v IT sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš sa podieľať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Pracovať budeš formou Home Office a občas si zájdeš aj do našej kancelárie. Táto pracovná pozícia v msg life Slovakia je ideálna pre tých, ktorí hľadajú stabilné pracovné miesto a zaujímavú prácu na zahraničných projektoch.

Home Office

1 700 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer
Živnosť

Nemecký jazyk (B2)

Ako súčasť tímu msg life Slovakia budeš mať možnosť podieľať sa na vývoji špičkových produktov v oblasti poisťovníctva. Očakávame od teba predovšetkým prax v oblasti poisťovníctva a predchádzajúce pracovné skúsenosti na podobnej pozícii. Na pozícii Business consultant s nemeckým jazykom budeš poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom.

Konzultant pre vývoj softvéru, ktorého hľadáme k nám do tímu, musí mať preto veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti. Budeš sa podieľať na tvorbe odborných konceptov a testovaní. Dôležitá je prax v poisťovníctve a znalosť nemeckého jazyka. Súčasťou práce je riadenie vývoja softvéru a preto je výhodou kandidáta znalosť procesov a produktov životného poistenia. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív. Pobočky máme v mestách Bratislava, Žilina a Košice.

Čo ťa u nás čaká

 • Možnosť nahliadnuť do procesu od implementácie až po testovanie softvéru.
 • Poskytovanie odpory a poradenstva našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia msg.Life a taktiež pri otázkach priamo z produkcie.
 • Predpríprava, koncepcia a realizácia workshopov, školení a prezentácií.
 • Komplexnosť – v koordinácii s našimi vývojovými pracovníkmi a externými zákazníkmi sa budeš podieľať na tvorbe našich softvérových projektov a staneš sa spájajúcim elementom medzi užívateľmi systému a softvérovým vývojom.
 • Zodpovednosť za odbornú integráciu, za zrozumiteľné vykreslenie obchodných procesov a exaktné napojenie na príbuzné systémy.
 • Vytváranie odborných konceptov a detailných zadaní na prispôsobenie softvéru rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka.
Ponuka práce Business Consultant - Software Tester

Čo od teba očakávame

 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov.
 • Znalosti v oblasti poisťovníctva a produktov životného poistenia, požadovaná je prax v poisťovníctve.
  Vysokú IT afinitu.
 • Znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii Business consultanta alebo minimálne trojročné skúsenosti s testovaním softvéru.
 • Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku.
 • Procesné myslenie a kreativitu, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike.
  Základnú znalosť obchodných procesov.
 • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
 • Ochotu chodiť na pracovné cesty (Nemecko).

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám