23
msg life SlovakiaPracovná ponukaBusiness analytik – migrácia softvéru

Business analytik – migrácia softvéru

Ponúkame ti prácu na pozícii Business analytik pre oblasť migrácie softvéru s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude spoluúčasť pri zavádzaní a migrácii poistných produktov a systémov v oblasti poisťovníctva. Ako analytik sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Pracovať budeš na Home Office a občas si zájdeš aj do našej kancelárie. Pracovná pozícia Business analytika pre oblasť migrácie softvéru v msg life Slovakia je ideálna pre tých, ktorí hľadajú stabilné pracovné miesto a prácu na zaujímavých projektoch.

Home Office

1 900 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer
Skrátený úväzok
Živnosť

Nemecký jazyk (B2)

V tíme msg life Slovakia budeš mať možnosť podieľať sa na vývoji produktov pre lídrov v oblasti poisťovníctva. Očakávame od teba predovšetkým schopnosť orientovať sa v oblasti poistnej matematiky. Tvoja práca bude mixom viacerých aktivít, od navrhovania transformačných pravidiel pre migrovanie poistných produktov, až po záverečnú konzultáciu dosiahnutých výsledkov.

Biznis analytik pre migráciu softvéru, ktorého hľadáme, musí mať základné znalosti programovacích jazykov aj požadované osobnostné predpoklady. Pri práci budeš využívať poistnú matematiku a SQL. Práca je vhodná pre ľudí s analytickým myslením, skúsenosti s migráciou IT softvéru na podobnej pozícii sú nevyhnutné pre externú spoluprácu. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív. Pobočky máme v mestách Bratislava, Žilina a Košice.

Čo ťa u nás čaká

 • Spoluúčasť pri zavádzaní a migrácii poistných produktov a systémov v oblasti poisťovníctva.
 • Navrhovanie transformačných pravidiel pre migrovanie poistných produktov.
 • Vykonávanie odbornej a technickej analýzy a optimalizácie IT systémov a ich procesov v rámci projektov.
 • Podieľanie sa na zaistení kvality a konzistencie matematických atribútov poistných zmlúv a kmeňov.
 • Vytváranie zákaznícky špecifických odborných konceptov a optimálnych scenárov riešení pre vývoj, rozširovanie a integráciu poistno-matematických a administratívno-technických systémov.
 • Pravidelná konzultácia pracovných výsledkov s projektovým tímom a s vedúcim projektu.
Pracuj u nás ako Business Analytik - Software Migration

Čo od teba očakávame

 • Úspešne ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, aktuárstva, informatiky alebo príbuzných odborov.
 • Schopnosť orientovať sa v technickej oblasti a oblasti poistnej matematiky.
 • Základy programovacích jazykov Java alebo C (schopnosť definovať migračné pravidlá).
  Znalosti SQL.
 • Výhodou sú skúsenosti s VBA a migráciou dát.
 • Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku.
 • Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, flexibilitu.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám