23
msg life SlovakiaPracovná ponukaBuild softvérový inžinier/Configuration manager

Build softvérový inžinier/Configuration manager

Ponúkame ti prácu na pozícii Build engineer/Configuration manažér s nemeckým alebo anglickým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude tvorba a udržiavanie testovacích a vývojových prostredí, ako aj Build-Pipeline pre vývoj našich produktov.

Ako Build Manager sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš sa podieľať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Pracovať budeš na Home Office a občas si zájdeš aj do našej kancelárie. Pracovná pozícia Build softvérový inžinier/Configuration manager v msg life Slovakia je vhodná pre tých, ktorí hľadajú stabilné pracovné miesto a prácu v medzinárodnom tíme.

Pracovná ponuka už nie je aktívna

Vyžiadaj si zasielanie pracovných ponúk e‑mailom

Vybrané pracovné ponuky

Zaujímavé projekty, inovatívne témy, atraktívne benefity a skutočný tímový duch. Vyber si niektorú z pracovných ponúk a profituj zo štedrých benefitov a možností ďalšieho vzdelávania.

Home Office

1 900 € bruttoKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Hlavný pracovný pomer/Živnosť

Nemecký alebo Anglický jazyk (B2)

Ak hľadáš zaujímavú prácu a možnosť podieľať sa na medzinárodných projektoch spoločnosti, pridaj sa k nám do msg life Slovakia. Na pozícii Build Engineer/Configuration manažér bude tvojou primárnou úlohou tvorba a udržiavanie testovacích a vývojových prostredí. Budeš nám pomáhať vytvárať dokumentáciu a tréningové materiály. Podieľať sa budeš aj na procese pri vývoji softvéru.

Očakávame dobrú znalosť nástrojov Jenkins, Nexus, Ansible, Camunda, Jira či Confluence. Ako IT manažér budeš realizovať poradenstvo na našich zákazníckych projektoch. Určite oceníme aj nadšenie pre IT a osobnostné predpoklady ako samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť byť dobrým tímovým hráčom. Okrem bohatej ponuky benefitov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív.

Čo ťa u nás čaká

 • Tvorba, udržiavanie testovacích a vývojových prostredí, ako aj Build-Pipeline pre vývoj našich produktov a zákazníckych projektov.
 • Konverzia interných testovacích prostredí z lokálneho prostredia na Docker/Kubernetes.
 • Vývoj a implementácia opatrení na zvýšenie kvality a optimalizáciu procesov v build manažmente.
 • Zostavovanie build infraštruktúry, ako aj konsolidácia a optimalizácia existujúcej infraštruktúry.
 • Podpora migrácie GIT, štruktúra CI/CD (Continuous integration/Continuous delivery).
 • Poradenstvo pre naše zákaznícke projekty, automatizácia inštalácií.
 • Tvorba dokumentácie a tréningových materiálov (vrátane operácie s databázami, testovacími prostrediami či cieľovými systémami).
Pracovná ponuka Build & Configuration Manager

Čo od teba očakávame

 • Dobrú znalosť nástrojov, ako sú Jenkins, Nexus, Ansible, Camunda, Jira a Confluence.
 • Skúsenosť v build manažmente, ideálne v spoločnosti poskytujúcej IT služby, alebo na IT projektoch, ako aj základné skúsenosti s vývojom softvéru a tvorbou „release“.
 • Komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
 • Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pridaj sa k nám