msg life Slovakia » Popisy pozícií » Práca Koordinátora odstraňovania chýb

Práca Koordinátora odstraňovania chýb

Náš softvér pomáha poisťovacím expertom vo viac ako 30 krajinách sveta. Neustále hľadáme motivovaných a kvalifikovaných spolupracovníkov, ktorí sa dokážu nadchnúť pre odborno-technické riešenia a radi pracujú v tíme.

Chceš prispieť k tomu, aby spoločnosti poskytujúce životné poistenie a ich aplikačné prostredie obstáli v budúcnosti v konkurenčnom boji? Chceš spoznať proces spravovania poistných portfólií v celom jeho rozsahu? Chceš rozvíjať moderné riešenia, prostredníctvom kreatívnych nápadov a koncepcií, svojim rozsahom presahujúce bežné technické a IT témy?

Ak ťa dokážu nadchnúť náročné výzvy a rád hľadáš ich kreatívne riešenia, si vítanou posilou pre náš tím na pozíciu Koordinátor odstraňovania chýb.

V závislosti od pozície u nás nájdeš rôzne tematické oblasti,

v ktorých sa môžeš ďalej profesionálne a osobnostne rozvíjať.

Čo ti ponúkame

 • Kompletnú správu a administráciu nahlásených chýb a požiadaviek v systéme Jira.
 • Spolupodieľanie sa na optimalizácii vyvíjaného produktu prostredníctvom nástroja Jira.
 • Zabezpečenie dohľadu nad organizovaním predávania produktov zákazníkom, ako aj koordinácia a dohľad nad termínmi a obsahmi dodávok.
 • Využitie tvojich vedomostí na poskytovanie komplexnej podpory technickému projektovému vedúcemu.
 • Organizovanie a vedenie pravidelných stretnutí s projektovým vedúcim za účelom reportingu aktuálneho vývoja chybovej situácie.
 • Súčinnosť počas celého priebehu projektu s perspektívou prevzatia riadenia projektu.

Čo od teba očakávame

 • Úspešne ukončené SŠ štúdium alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti informatika alebo príbuzných odborov.
 • V závislosti od konkrétnej pozície očakávame aj profesionálne skúsenosti na podobnej pozícií.
  Skúsenosti s programovaním v jazyku Java alebo C++; skúsenosti so systémom Jira sú výhodou.
 • Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť a vynikajúce metodické kompetencie a organizačné schopnosti.
 • Dobré znalosti nemčiny pre medzinárodné pracovné prostredie.

Pracovné prostredie

Snažíme sa o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ktoré vyhovie tvojim potrebám a očakávaniam. Záleží nám na pohodovej atmosfére, kvalitnom vzdelaní, oddychu a prémiovom ohodnotení našich zamestnancov.

Interdisciplinárna práca

Naše projektové tímy sa skladajú z vývojárov softvéru, testerov softvérových aplikácií, konzultantovanalytikov, matematikov a projektových manažérov úzko spolupracujúcich na rôznych projektoch.

Bohatý zamestnanecký program

V msg life Slovakia sa staráme nielen o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ale taktiež ponúkame benefitný program podporujúci telo i ducha.

Príjemné pracovné prostredie

Ponúkame ti dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti. Budeš pracovať v neformálnej, príjemnej a dynamickej partii mladých ľudí, s ktorými sa nebudeš nudiť v práci ani na firemných akciách.

Finančné ohodnotenie

V msg life si tvoju prácu ceníme. Máme motivujúci odmeňovací a prémiový systém, výkonnostné, mimoriadne aj vianočné prémie. Pre dlhoročných zamestnancov máme tiež atraktívny vernostný program.

Priamy kontakt

Budeš úzko spolupracovať s našimi zákazníkmi, ktorými sú najmä nemecké spoločnosti pôsobiace na poistnom trhu a spoločne budete hľadať najlepšie riešenia pre ich každodennú prácu.

Vzdelávanie a rast

Podporujeme široké možnosti vzdelávania pre tvoj pracovný, ale aj osobný rast. U nás môžeš absolvovať aj kurzy nemeckého a anglického jazyka, zaujímavé školenia a prezentácie, alebo navštíviť našu obsiahlu knižnicu.

Vývoj softvéru v msg life

 • Náš softvér sa dá charakterizovať ako platformovo nezávislá modulárna aplikácia. Má vysoký výkon pri veľkom počte používateľov, vyznačuje sa vysokou flexibilitou z hľadiska koncepcie, ako aj z hľadiska modifikácie pre potreby zákazníkov. Medzi naše súčasné výzvy patrí digitálna transformácia, optimalizácia zákazníckych skúseností a vývoj zákaznícky orientovaných aplikácií.
 • Žijeme inováciami – pomôž nám ďalej rozvíjať našu modernú architektúru s orientáciou na budúcnosť a nastav spolu s nami softvérový štandard na poistnom trhu.
 • Profesionálny projektový manažment a procesy šité na mieru pri vývoji nášho softvéru – naše skúsenosti v tejto oblasti počítame na desaťročia. Staň sa súčasťou nášho tímu, profituj z našich skúseností a know-how.
 • Zaujímajú ťa nové technológie, avšak nie si odborníkom v každej tematickej oblasti – spolu s tebou budeme neustále rozširovať tvoje profesionálne zameranie a záujmy – uchádzaj sa o prácu u nás, aj keď zatiaľ neovládaš všetky uvedené technológie excelentne.
 • Pre tvoj štart v msg life máme pripravený komplexný zaškoľovací program v trvaní niekoľko týždňov. Program je založený na praktickej práci priamo na projektoch. Našou hlavnou devízou je spolupracujúci tím, v ktorom si kolegovia navzájom poradia a pomôžu.

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách