msg life Slovakia » Popisy pozícií » Práca Integrátora pre oblasť poisťovníctva

Práca Integrátora pre oblasť poisťovníctva

Náš softvér pomáha poisťovacím expertom vo viac ako 30 krajinách sveta. Neustále hľadáme motivovaných a kvalifikovaných spolupracovníkov, ktorí sa dokážu nadchnúť pre odborno-technické riešenia a radi pracujú v tíme.

Chceš prispieť k tomu, aby spoločnosti poskytujúce životné poistenie a ich aplikačné prostredie obstáli v budúcnosti v konkurenčnom boji? Chceš spoznať proces spravovania poistných portfólií v celom jeho rozsahu? Chceš rozvíjať moderné riešenia, prostredníctvom kreatívnych nápadov a koncepcií, svojim rozsahom presahujúce bežné technické a IT témy?

Ak ťa dokážu nadchnúť náročné výzvy a rád hľadáš ich kreatívne riešenia, si vítanou posilou pre náš tím na pozíciu Integrátor pre oblasť poisťovníctva.

Tvojou úlohou je zabezpečenie integrácie jednotlivých komponentov, pravidelný build, ako aj automatizácia procesu inštalácie systému pre správu poistných zmlúv. Súčasťou tvojej práce je aj vytváranie a údržba nových testovacích a zákazníckych prostredí podľa želania zákazníka a starostlivosť o existujúce konfigurácie pre rôzne operačné systémy.

V závislosti od pozície nájdeš u nás mnoho rôznych tematických oblastí

v ktorých sa môžeš ďalej profesionálne a osobne rozvíjať!

Čo ti ponúkame

 • Spolupodieľanie sa na optimalizácií integrácie a inštalačného procesu, ako aj na automatizácii Deploy procesu.
 • Realizáciu náročných implementačných požiadaviek v poistno-matematickom operačnom jadre.
 • Návrh a vytváranie dokumentácií a štandardov.
 • Úzku spoluprácu s našimi zákazníkmi a technické poradenstvo.
 • Vytváranie a údržbu nových testovacích a zákazníckych prostredí podľa želania zákazníka, starostlivosť o existujúce konfigurácie pre rôzne operačné systémy.

Čo od teba očakávame

 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
 • V závislosti od konkrétnej pozície aj predchádzajúce skúsenosti s integráciou komplexných systémov v systéme Windows a LinuxSkúsenosti s aplikačným serverom Tomcat/Jboss/Websphere, databázovými systémami a programovaním v JAVA a PHP.
 • Analytické a štruktúrované myslenie, vynikajúce metodické kompetencie, organizačné schopnosti, orientáciu na výsledky a riešenia, ako aj schopnosť presne a jasne analyzovať a prezentovať komplexné otázky.
 • Radosť z agilnej pracovnej atmosféry, nových odborných výziev a práce v tíme.
 • Dobré znalosti nemčiny/angličtiny.

Pracovné prostredie

Snažíme sa o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ktoré vyhovie tvojim potrebám a očakávaniam. Záleží nám na pohodovej atmosfére, kvalitnom vzdelaní, oddychu a prémiovom ohodnotení našich zamestnancov.

Interdisciplinárna práca

Naše projektové tímy sa skladajú z vývojárov softvéru, testerov softvérových aplikácií, konzultantovanalytikov, matematikov a projektových manažérov úzko spolupracujúcich na rôznych projektoch.

Bohatý zamestnanecký program

V msg life Slovakia sa staráme nielen o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ale taktiež ponúkame benefitný program podporujúci telo i ducha.

Príjemné pracovné prostredie

Ponúkame ti dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti. Budeš pracovať v neformálnej, príjemnej a dynamickej partii mladých ľudí, s ktorými sa nebudeš nudiť v práci ani na firemných akciách.

Finančné ohodnotenie

V msg life si tvoju prácu ceníme. Máme motivujúci odmeňovací a prémiový systém, výkonnostné, mimoriadne aj vianočné prémie. Pre dlhoročných zamestnancov máme tiež atraktívny vernostný program.

Priamy kontakt

Budeš úzko spolupracovať s našimi zákazníkmi, ktorými sú najmä nemecké spoločnosti pôsobiace na poistnom trhu a spoločne budete hľadať najlepšie riešenia pre ich každodennú prácu.

Vzdelávanie a rast

Podporujeme široké možnosti vzdelávania pre tvoj pracovný, ale aj osobný rast. U nás môžeš absolvovať aj kurzy nemeckého a anglického jazyka, zaujímavé školenia a prezentácie, alebo navštíviť našu obsiahlu knižnicu.

Vývoj softvéru v msg life

 • Náš softvér sa dá charakterizovať ako platformovo nezávislá modulárna aplikácia. Má vysoký výkon pri veľkom počte používateľov, vyznačuje sa vysokou flexibilitou z hľadiska koncepcie, ako aj z hľadiska modifikácie pre potreby zákazníkov. Medzi naše súčasné výzvy patrí digitálna transformácia, optimalizácia zákazníckych skúseností a vývoj zákaznícky orientovaných aplikácií.
 • Žijeme inováciami – pomôž nám ďalej rozvíjať našu modernú architektúru s orientáciou na budúcnosť a nastav spolu s nami softvérový štandard na poistnom trhu.
 • Profesionálny projektový manažment a procesy šité na mieru pri vývoji nášho softvéru – naše skúsenosti v tejto oblasti počítame na desaťročia. Staň sa súčasťou nášho tímu, profituj z našich skúseností a know-how.
 • Zaujímajú ťa nové technológie, avšak nie si odborníkom v každej tematickej oblasti – spolu s Tebou budeme neustále rozširovať tvoje profesionálne zameranie a záujmy – uchádzaj sa o prácu u nás, aj keď zatiaľ neovládaš všetky uvedené technológie excelentne.
 • Pre tvoj štart v msg life máme pripravený komplexný zaškoľovací program v trvaní niekoľko týždňov. Program je založený na praktickej práci priamo na projektoch. Našou hlavnou devízou je spolupracujúci tím, v ktorom si kolegovia navzájom poradia a pomôžu.

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách