Využi množstvo firemných benefitov

Využi množstvo firemných benefitov

msg life Slovakia » Kariéra » Čo ti ponúkame

Čo ti ponúkame

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Na to, aby si sa mohol sústrediť na dôležité veci vo svojej kariére, sa potrebuješ cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Work-life balance & zdravie

Kladieme veľký dôraz na zdravú rovnováhu medzi prácou, voľným časom a zdravím. U nás je samozrejmosťou flexibilná pracovná doba, dovolenka nad rámec zákona, sick day i silvestrovské platené voľno. Služobnú cestu ti spríjemníme malým bonusom: zarátame ti čas strávený cestovaním do pracovnej doby a ešte ti objednáme aj taxík na letisko.

Pracovný deň môžeš začať skvelou, čerstvo praženou kávou alebo čajom podľa tvojho výberu. Zdravý pitný režim, ovocné dni, spoločné raňajky - o to všetko sa postaráme.

Novinkou medzi našimi benefitmi je akcia Týždeň zdravia. Počas neho máme možnosť nechať si odborne skontrolovať zdravotný stav, absolvovať prednášky a praktické cvičenia s fyzioterapeutom, alebo si zacvičiť spoločne jogu.

Tímový duch

Máme skvelých kolegov, s ktorými zažiješ veľa zábavy v práci aj mimo nej. Pomôžu ti v priebehu celého zaškoľovacieho procesu a ochotne odpovedia na všetky tvoje otázky. Nehľadíme na to, či si nováčik alebo senior, všetci sa vzájomne posúvame vpred a úlohy zvládame ako tím.

Baví nás zdieľať a vymieňať si navzájom myšlienky a nápady. Čím pestrejší tím, tým viac sa dozvedáme o svete. Sme proti diskriminácii a xenofóbii. V msg life Slovakia nájdeš miesto, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, aby si mohol individuálne, aj my spoločne, rásť.

Vzdelávanie & perspektíva

Neustále zmeny a pokrok v digitálnom svete vyžadujú, aby sme flexibilne reagovali na nové výzvy. Udržateľnú kvalitu našich produktov môžeme dosiahnuť iba kontinuálnym zlepšovaním sa. Pomáhajú nám v tom široké možností ďalšieho vzdelávania: interné školenia, prednášky i semináre. Zúčastňujeme sa konferencií alebo odborných kurzov s možnosťou certifikácie a absolvujeme aj anglické či nemecké jazykové kurzy.

Náš kariérny model poskytuje dlhodobú perspektívu. Tempo si určujeme sami a závisí iba od nášho výkonu. Typickým príkladom je kariérny postup od Business pozície, cez Senior až k Principal pozícii a, samozrejme, pri každom postupe na teba čakajú zaujímavé finančné prémie.

Šport & fitness

U nás nájdeš viac ako len pracovné stoly a ergonomické stoličky. Máme vlastnú firemnú telocvičňu - Fitlandiu, kde nájdeš súkromie i výbavu pre kompletný tréning celého tela. Ak ťa viac baví zlepšovať si svoju kondičku a pritom prispievať k čistejšiemu a krajšiemu mestu, určite využiješ našu Bajkáreň, kde si svoj bike môžeš pohodlne odložiť.

Okrem toho sa môžeš tešiť na pravidelné športové akcie, počas ktorých si s kolegami užiješ zdravý pohyb a plno zábavy. Hrávame futbal aj hokej a sme majstri v stolnom futbale. Využívame MultiSport kartu, vďaka ktorej máme naozaj pestré možnosti športových aktivít.

Skvelé firemné akcie

Skúšal si už rafting, laser tag, či jazdu na motokárach? Naše celofiremné teambuldingy a tímovky ti umožnia zmerať si sily s kolegami a zažiť kopec zábavy v príjemnom kolektíve. Spoločne s našimi najbližšími si naplno užijeme Letnú párty.

Môžeš sa tešiť na množstvo zábavných aktivít pre deti aj dospelých. Tradíciou sa už stal Vianočný večierok, ktorý vždy prekvapí úžasným programom a zaručí skvelú zábavu až do rána.

Nezabúdame ani na deti našich kolegov. Každý rok sa môžu tešiť na darčeky pri príležitosti MDD alebo veselý Mikulášsky večierok.

Relax & oddych

Potrebuješ chvíľu pre seba, načerpať nové sily alebo zahnať stres? K tvojej fyzickej aj duševnej rovnováhe prispejú relaxačné masáže. Tie sa konajú priamo v našich priestoroch štyrikrát do týždňa. Ak potrebuješ pomoc pri odstraňovaní chronickej bolesti a celkovej regenerácii organizmu, môžeš sa obrátiť na nášho fyzioterapeuta.

Ak cítime, že potrebujeme spomaliť alebo vypnúť - jednoducho nechať oddýchnuť telo i myseľ, máme možnosť využiť našu exteriérovú oddychovú zónu. V príjemnom zelenom prostredí nájde každý z nás priestor na to, čo práve najviac potrebuje: niekto tým získa priestor byť osamote, len so svojimi myšlienkami a druhý zasa uvíta príležitosť na nerušený rozhovor. Oboje nám pomáha pozrieť sa na veci s odstupom, nájsť nové riešenia alebo nadobudnúť odvahu k dôležitým rozhodnutiam.

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách